POLABSKÁ LIGA II.kolo Chlumec nad Cidlinou 22.2.2014

Dne 22.2.2014 v 6:30 ráno jsme odjeli s 33 dětmi autobusem na 2.kolo Polabské ligy do Chlumce nad Cidlinou. Ještě jsme netušili, že turnaj v Chlumci trumfne účastí náš turnaj ve Třebové, a to o plných 15 lidí. ANO, účast v Chlumci byla obrovská, celkem 328 dětí z 27 oddílů a my jsme přispěli našimi 10%.

Turnaj začal načas a již v úvodních  kategoriích bylo znát, že nebude lehké zvítězit, ale naše mládí opět dokázalo, že JUDO v České Třebové děláme dobře. Hovoří za to 8 první míst, 3 druhá místa a 5 třetích míst. V počtu vítězných zápasů byl největším bomberem Matěj Řezníček s 5 vítěznými zápasy a za ním se umístili se 4 vítěznými zápasy Petra Vážková, Jakub Herman a asi největší překvapení, Matyáš Zářecký. Podrobnou statistiku najdete v přiložené tabulce a nějaké fotky jsou na níže uvedeném odkazu.
Nutno dodat, že Česká Třebová se v tomto kole umístila na 3. místě a v průběžném pořadí Polabské ligy jsme poskočili ze 6. na 5. místo. Další možnost se posunout v celkovém ranku výše budeme mít v květnu v Kolíně. JUDU ZDAR!