MČR dorostenců = 2 medaile!!!

7.11.2015 021Skvělého úspěchu jsme dosáhli na Mistrovství ČR dorostenců, které se konalo 7.11. v Litoměřicích. Na soutěž jsme odjeli se čtyřmi závodníky – Karel Gregar, Vít Škrkoň, Antonín Kobza a Zuzka Gregarová, kteří se v průběhu roku kvalifikovali na Českých pohárech. Jako první nastoupili ve váze do 60kg Vítek Škrkoň a Karel Gregar. Oba předvedli v prvních dvou kolech velmi zodpovědný a vcelku přesvědčivý výkon a zvítězili. Tím se oba dostali až do semifinále, kde Karel narazil na soupeře z Kaplic a Víťův soupeř byl z Liberce. Jako první nastoupil Víťa, který semifinálový zápas proti největšímu favoritovi turnaje nezvládl, prohrál a musel se připravit na boj o třetí místo, kde si vedl opět velmi sebejistě, zvítězil a získal tak bronzovou medaili. Karel si ve svém semifinálovém zápase vedl lépe, zvítězil a mohl se těšit na poslední utkání o titul Mistra ČR. Tam narazil na přemožitele Víti a bohužel ani Karel zápas s ním nezvládl a obsadil tak 2.místo. Ve váze do 66kg začal svou soutěž Tonda Kobza, ale bohužel už od rána bylo vidět, že není ve své kůži, a to se projevilo i v jeho prvním utkání. To bohužel prohrál a jeho účast v soutěži tak pro Tondu skončila. Poslední do soutěže zasáhla Zuzka ve váze do 48kg. Zuzka jako ještě starší žákyně jela spíš sbírat zkušenosti, ale přesto se ji podařilo v jednom utkání zvítězit a vybojovala tak pěkné 5.místo.
Jako oddíl jsme v kategorii dorostenců obsadili skvělé 9.místo.
Všem gratulujeme k předvedeným výkonům a už se těšíme na další veledůležitou soutěž – Přebor ČR mladších žáků, která se uskuteční za 14 dní v Ostravě.

Judu zdar

Příspěvek byl publikován v rubrice 2015, HISTORIE - turnaje a akce seřazené dle let. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.