Judo Česká Třebová

Stránky oddílu JUDA Česká Třebová, z.s.

Prohlížet příspěvky publikované v Únor, 2020

IMG_0322Vítek Škrkoň odcestoval s juniorskou reprezentací na turnaj do Dánska, odkud přivezl po 5 vítězných zápasech a jedné prohře bronzovou medaili.

Gratulujeme

JUDU ZDAR

20200125_Pohár_nadějí_OlomoucV sobotu 25. 1. 2020 jsme se vydali na náš druhý turnaj v letošním roce, a sice na Pohár nadějí v Olomouci. Na tento klasicky silně obsazený turnaj jsem vyjeli se čtyřmi zástupci. Jako první v kategorii U18 nastoupil Saša Pataki, kterému se bohužel nezadařilo a v prvním kole prohrál. Dále nastoupil Matěj Řezníček, kterému los prvního kola přiřkl pozdějšího finalistu a musel se tak spokojit s boji v opravách, kde prohrál i svůj druhý zápas a turnaj pro něj skončil.

V kategorii U23 nastoupili naši borci zároveň. Karel Gregar po 2 vyhraných a 2 prohraných zápasech skončil na pěkném 7. místě a byl velmi spokojen s dosaženým výsledkem. Vítek Škrkoň klasicky zaválel a po 2 výhrách se probojoval do finále, kde však narazil na Michala Pfafa z USK Praha a obsadil tak konečné 2. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu.

JUDU ZDAR

Dolní Morava a bylo to super. Těšíme se na rok 2021!!IMG_0319

IMG_0317 IMG_0318 IMG_0320 IMG_03219. ročník VC České Třebové v judu za podpory hejtmana Pardubického kraje Ing. Martina Netolického a starostky města Česká Třebová Mgr. Magdalény Peterkové je za námi. A dlužno dodat, že úspěšně.

Česká Třebová viděla v akci celkem 735 judistů z 87 oddílů a 5 zemí (Česko, Finsko, Polsko, Slovensko a Švédsko).

Pondělního judistického kempu se pod vedením dvojnásobného olympionika Jaromíra Ježka zúčastnilo cca 120 judistů a judistek. celý článek…