VC České Třebové – rekordní účast!!

IMG_0317 IMG_0318 IMG_0320 IMG_03219. ročník VC České Třebové v judu za podpory hejtmana Pardubického kraje Ing. Martina Netolického a starostky města Česká Třebová Mgr. Magdalény Peterkové je za námi. A dlužno dodat, že úspěšně.

Česká Třebová viděla v akci celkem 735 judistů z 87 oddílů a 5 zemí (Česko, Finsko, Polsko, Slovensko a Švédsko).

Pondělního judistického kempu se pod vedením dvojnásobného olympionika Jaromíra Ježka zúčastnilo cca 120 judistů a judistek.

Sportovní hala Skalka musela zvládnout nejenom nápor sportovců, ale i trenérů a doprovodu a my věříme, že účastníkům se soutěž líbila, a i když všichni nemohou vyhrát, tak si odváží pěkný sportovní zážitek.

A jak dopadli českotřebovští judisté? V kategorii mláďat si zaslouženou bronzovou medaili odnesl Matěj Ducháček a dvě čtvrtá místa přidali Radek Krška a Filip Daniel Gregar. V mladších žácích vybojoval 5. místo Jakub Najman a na 9. místě skončil Šimon Baláž. V kategorii starších žáků získal stříbro Adam Janíček a pěkné sedmé místo přidala i Beáta Zemánková v žákyních. A v kategorii dorostu se na bronzových stupních umístily Petra Vážková a Zora Zemánková. Dvě devátá místa ještě přidali Maxim Chromý a Jakub Verner. Ostatní naši judisté tentokrát nebodovali.

Tímto děkujeme všem trenérům, rodičům a našim svěřencům za pomoc s organizací celé sportovní akce.

JUDU ZDAR

Příspěvek byl publikován v rubrice 2020, Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.