ČP OSTRAVAČP OSTRAVA 1Poslední únorový víkend se konal 1. díl Českého poháru tradičně v Ostravě, avšak premiérově v nové atletické hale Vítkovice Aréna na 8 tatami. Podniku se zúčastnilo 1055 judistů a judistek ze 165 oddílů a 6 zemí.
V sobotu se prali mladší a starší žákyně a žáci, v neděli pak dorostenci, dorostenky, muži a ženy do 23 let.
První soutěžní den Českou Třebovou reprezentovali Petra Karastojanová a Martina Paarová, obě shodně na 5. místě, Matěj Řezníček (9. místo) a dále Vladimír Synek, Jakub Verner a Lukáš Hübl, všichni tři tentokráte bez umístění. Musíme pochválit zejména děvčata za odvedený výkon a věříme, že letos budou jenom zlepšovat. A jak jsme dopadli v neděli?
V neděli to konečně cinklo. A hned 2x!
Ve starších kategoriích za náš oddíl nastoupili – Zuzana Gregarová, Ondřej Málek, Vít Škrkoň, Domink Štusák, Tonda Kobza, Tomáš Verner a Karel Gregar. Mezi dorostenci jsme získali dvě bronzové medaile a to zásluhou Vítka Škrkoně ve váze do 73kg a Ondry Málky do 90kg – kluci gratulujeme. Ostatní tři bohužel ze soutěže vypadli. Poté nastoupili Karel Gregar a Tomáš Verner ve věkové kategorii do 23let, kde Tomáš obsadil 7.místo. Karel bohužel nezvládl svůj první zápas s polským soupeřem a vypadl.
JUDU zdar!
VÝSLEDKY STRUČNĚ:
3. místo – Vít Škrkoň, Ondřej Málek