PČR Mladšího žactva

Přebor České republiky mladšího žactva 🥋

Do Mladé Boleslavi jsem odjeli se 3 závodníky co se během uplynulého roku nominovali na republikový přebor.

Jako první nastoupil v kategorii do 46 kilogramů Radek Krška. Ve velmi vyrovnaném zápase se nakonec stalo Radkovi osudným jedno shido, které získal za svoji pasivitu v první minutě zápasu. Bohužel v druhé minutě a následném golden skóre už zápas neotočil a tak skončil v prvním kole.

Ve váze do 44 kilogramů nás reprezentovala Sára Nagyová. První zápas vyhrála na držení, kdy se ji po nedotaženém hodu povedlo soupeřku otočit do osaekomi a udržet. Ve druhém zápase Sára výborně využila špatného nástupu soupeřky a krásným ipponem zvítězila. V semifinále bohužel sehrála roli hlava a Sára se nedokázala dostat do zápasu s favoritkou Pokornou z Hradce Králové a musela se popasovat s bojem o bronz. Tam následně po slibném začátku udělala malou chybu, která ji stála medaili. Nicméně na první přebor super výkon, pochvala od trenérů a krásné 5. Místo. 🥔

Vendy Fišerová bohužel svůj první zápas nezvládla a turnaj pro ni skončil. Nicméně je potřeba ji pochválit za odvahu nastoupit do zápasu jen 4 tréninky po návratu od zranění.

Příští týden nás čeká volno a už 5.11. jedeme do Brna na MČR dorostu.

JUDU ZDAR

Příspěvek byl publikován v rubrice 2022, Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.