MČR seniorů a Vítek opět na bedně !!!

A tento víkend jsme zavítali do Jablonce nad Nisou na Mistrovství České republiky seniorů a opět vezeme domů medaili !!!!

Vítek Škrkoň opět předvedl zkušený výkon a obhájil bronzovou medaili z minulého roku. 🥉

Jelikož Víťa patřil mezi favority na medaili, tak jako nasazený číslo tři měl v prvním kole volný los. V prvním zápase neponechal nic náhodě a počkal si na svoji šanci, soupeřův nástup okontroval technikou tani otoshi a byl z toho ippon.

Soupeř v semifinále bohužel vystavil Víťovi stopku. Vítka do ničeho nepustil, hlídal si Vítkovu pravou ruku a Víťa na to nedokázal najít recept. 3 shida pro našeho závodníka a konec šancí na titul.

V boji o bronz už ale Vítek najel zpátky na svoji kolej a opět technikou tani otoshi hodil soupeře, tentokrát na wazari. Nezbývalo než to stejné zkusit znovu, nakonec z toho bylo držení, které už Vítek nepustil a šlo se slavit.

Druhou naší zástupkyní byla juniorka Zorka Zemánková. V prvním kole dostala výrazně starší a zkušenější soupeře, která ji nachytala na nohách a Zorka tak musela do oprav. Tam ji čekala dorostenecká reprezentantka ČR a ani tu Zorka neuhlídala a musela se tedy spokojit s pátým místem.

Gratulujeme Vítkovi k medaili a děkujeme za reprezentaci klubu. JUDU ZDAR

Příspěvek byl publikován v rubrice 2022, Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.