Zhodnocení roku 2018

ONejdříve k silné členské základně a přípravě. Počet členů se za poslední roky ustálil a v loňském roce náš oddíl měl 123 aktivních judistů (100 dětí), a i to nás řadí mezi nejsilnější oddíly v ČR.

Další velmi pozitivní věcí je stabilní trenérský tým, který již druhým rokem doplňují naši mladí odchovanci. V této době máme 15 aktivních trenérů, kteří pravidelně navštěvují tréninkové jednotky a jezdí s dětmi nejen po soutěžích, ale i po kempech a soustředěních. K nim musíme připočítat i několik cvičitelů, kteří je doplňují a pomáhají.

Co se týče sportovní přípravy dětí, tak se nám podařilo za podpory města dovybavit posilovnu pro naše závodníky. Pravidelně plánujeme a účastníme se  soutěží a kempů v zahraničí, jako např. Maďarsko, Polsko, Bosna a Hercegovina, Rusko, ….

A sportovní výsledky?
V roce 2018 jsme se účastnili pěti Českých pohárů, kde jsme vybojovali celkem 5 medailí. Nejvíce sledovanými soutěžemi a vrcholem sezóny byly ale Přebory a Mistrovství ČR, na které se účastníci musí kvalifikovat právě na základě výsledků z Českých pohárů. Z našeho oddílu se to povedlo 11 závodníkům, kteří přivezli jednu bronzovou medaili, 2 pátá místa a 2 sedmá místa. Bronzovou medaili v kategorii juniorů ve váze do 73kg vybojoval VÍTEK ŠKRKOŇ, kdy se tímto výkonem zařadil do juniorské reprezentace ČR.

Největší úspěchy za rok 2018 :

VÍT ŠKRKOŇ                           – 3.místo na Mistrovství ČR juniorů ve váze do 73kg, 2.místo na MT ve Varšavě, 1.místo na MT v rakouském Gmundenu, 5.místo na Mistrovství ČR seniorů
KRISTÝNA ŠTUSÁKOVÁ   – 5. místo na Přeboru ČR starších žákyň ve váze do 44kg
PETRA VÁŽKOVÁ                 – 2.místo na ČP v Jablonci n. N.
MATĚJ ŘEZNÍČEK               – 3.místo na ČP v Jablonci n. N.
DAVID MARTINEC              – 7. místo na Přeboru ČR mladších žáků
KAREL GREGAR                   – 3.místo na ČP v Jablonci n. N.

Celý náš trenérský tým je hrdý na předváděné výkony všech našich svěřenců, za získanou prestiž českotřebovského juda a hlavně za skvělý tým, který dokáže výborně spolupracovat a pomáhat si.

Všem díky a už se Těšíme na rok 2019
JUDU ZDAR!!

Příspěvek byl publikován v rubrice 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.