PL v Kolíně a 12 medailí!!

20180519_PL_KolínV sobotu 19. 5. 2018 se oddíl JUDO Česká Třebová zúčastnil 3. kola Polabské ligy v Kolíně za účasti 18 svěřenců. Turnaje se účastnilo 235 závodníků z 24 oddílů a my jsme si brousili zuby na získání poháru za toto kolo Polabské ligy. Naši judisté si vedli velmi dobře, což dokazují 4 zlaté, 5 stříbrných a 3 bronzové medaile. K tomu jsme obsadili 2 pátá a 2 sedmá místa a získali tak 26 bodů za toto kolo Polabské ligy. Bohužel nám pohár za 3. místo unikl o skóre před oddílem z Čáslavi. Příště to vyjde. Přes letní prázdniny jsme se tak usadili na průběžném 7. místě se ztrátou pouhých 36 bodů na aktuálně 3. Jihlavu.

1. místo: Adam Janíček, Martina Paarová, Jakub Verner, Tomáš Rybka

2. místo: Kristýna Štusáková, Petra Karastojanová, Zora Zemánková, Adéla Borovičková, David Martinec

3. místo: Petr Studený, Antonie Sýkorová, Kateřina Šedová

JUDU ZDAR

Příspěvek byl publikován v rubrice 2018, HISTORIE - turnaje a akce seřazené dle let. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.