10 judistických medailí z Kolína

20171216_PL_KolínV sobotu 16. 12. 2017 jsme se vydali s 19 dětmi na poslední judistický turnaj v letošním kalendářním roce, a to na 6. kolo Polabské ligy do Kolína. Turnaj uzavřel třicetiletou historii Polabské ligy a naši judisté přivezli 2 zlaté, 3 stříbrné a 5 bronzových medailí a pěknou porci zkušeností. Pro Petru Vážkovou a Tadeáše Baštáře to byl poslední turnaj v kategorii staršího žactva a od Nového roku již budou oba bojovat v kategorii dorostu. Podobný přestup do vyšší věkové kategorie čeká na Martinu Paarovou (U13 → U15), Adama Janíčka, Lukáše Krásu, Beátu Zemánkovou, Honzu Škrkoně a Tomáše Hájka (všichni U11 → U13). Držíme palce všem, aby se jim dařilo i v dalším judistickém roce a aby nám nadále přinášeli radost a sílu do dalšího judistického života.

Umístění: 1. místo – Petra Vážková, Miroslav Hurt 2. místo – Zora Zemánková, Beáta Zemánková, Dominik Pecháček 3. místo – Tomáš Rybka, Martina Paarová, Matyáš Zářecký, Adam Janíček, Jakub Najman

Přeji všem příjemné prožití vánočních svátků a pevné zdraví v roce 2018.

JUDU ZDAR

Příspěvek byl publikován v rubrice 2017, HISTORIE - turnaje a akce seřazené dle let. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.