Judo Česká Třebová

Stránky oddílu JUDA Česká Třebová, z.s.

Prohlížet příspěvky publikované v Červen, 2019

IMG_0016O víkendu 9.-10.6.2019 jsme otevřeli novou kapitolu našich aktivit a stálo to za to!!!!
Pořádali jsme 1.ročník sjíždění řek a začali jsme na řece Morava. Tento nápad jsme měli v hlavě už delší dobu a je skvělé, že jsme ho v letošním roce zrealizovali. Obrovské dík v tomto případě patří Vítkovi Škrkoňovi, který si vzal celou tuto akci na starost. S velkým uznáním musím říct, že to bylo naprosto precizně připravené a všichni jsme si to opravdu užili. Jo a nebylo nás zrovna málo – 1.ročník a hned 37 vodáků! Svělé!!
Jen krátce k programu – v sobotu ráno jsme nasedli na lodě v Postřelmově a konec byl odpoledne u obce Třeština, kde jsme u vily Háj nocovali ve stanech. Tím ale sobotní program nekončil, protože hned, jak jsme postavili stany, už byl připraven paintball po kterém následoval večerní fotbálek. Sobota dopadla na výbornou. V neděli ráno jsme pokračovali směr Moravičany, kde naše cesta skončila.
Borci, bylo to super a už začínáme plánovat další ročník.

Fotky na zatím facebooku

JUDU ZDAR

Martin

IMG_0015 IMG_0014 IMG_0013 IMG_0012 IMG_0011 IMG_0010 IMG_0009IMG_0008

1.června naši závodníci odcestovali do Pardubic, kde na VC bojovali hned 8 medailí. Mezi mláďaty se o  dvě střbrné medaile zasloužili Míra Hurt a Kuba Najman. V kategorii starších žáků pak stříbro vybojoval Saša Pataki a dva bronzy David Martinec a Patrik Číž. V nejstarší věkové kategorii (dorost) nám radost udělali – Tadeáš Baštář, Maxim Chromý a Lukáš Hubl, když si všichni přivezli bronzové medaile.

 

JUDU ZDAR

IMG_000727.4. jsme se účastnili s 19 našimi závodníky tradičního turnaje v České Skalici, kde nám to cinklo hned devětkrát. Nejlepší výkon předvedl Adam Janíček, kdy všechny své zápasy vyhrál a zaslouženě zvítězil. Stříbro si domů vezou Kačka Kovářová, Jakub Najman, Míra Hurt a Marek Zářecký. Bronzové pak Matěj Kolář,  Jakub Ježek, Matěj Czajkowski a Alex Hanik. Páté místo obsadil Šimon Baláž.

JUDU ZDAR