Judo Česká Třebová

Stránky oddílu JUDA Česká Třebová, z.s.

Prohlížet příspěvky publikované v Září, 2018

IMG_0586 IMG_0587 V sobotu 29.9.2018 se Vítek Škrkoň zúčastnil jednoho z největších turnajů v Evropě v polské Varšavě. Sjeli se tam závodníci z více jak 30 zemí jako např. z Japonska, Brazíle, Ruska,…  Turnaj měl obrovskou kvalitu, a proto jsme strašně rádi, že i náš závodník se dokázal prosadit. Vítek nastoupil ve váze do 73kg, kde se mu sjelo hned 60 konkurentů. Ač se v této věkové kategorii pere teprve prvním rokem, tak na výkonu to rozhodně znát nebylo. Postupně dokázal porazit závodníky z Chorvatska, Belgie, Ukrajiny a dvakrát z Polska. To mu zajistilo účast ve finále, které bylo na programu až v samotném závěru dne. Ve finále se potkal opět s dalším závodníkem z Belgie a i přesto, že Vítkův soupeř byl napomínán za pasivitu a vypadalo to pro nás velmi nadějně, tak asi minutu a půl před koncem Vítek udělal chybu v úchopu, kterou jeho soupeř využil a zvítězil.
Ještě je potřeba říct, že v kategorii juniorů si ČR odvezla pouze dvě medaile a ta jedna se veze právě k nám!

Velká gratulace za reprezentaci nejen České Třebové, ale i ČR. SUPER a jen tak dál!!

JUDU ZDAR

20180922_KLM_Pardubice_3V sobotu 22. 9. 2018 jsme se vydali s našimi 9 mláďaty do Pardubic na 3. kolo Krajské ligy mláďat, kde nás prezentovali Veronika Lešingerová, Josef Jan Drašnar, Matěj Czajkowski, Miroslav Hurt, Martin Mareš, Michal Daněk, Hugo Špais, Jakub Ježek a Jakub Najman.

V soutěži kata nastoupili Pepa Drašnar, Matěj Czajkowski, Hugo Špais a Michal Daněk. Kluci se nenechali zahanbit a vydali ze sebe to nejlepší. Přesto jejich výkon nebyl přítomnými trenéry ohodnocen jako nejlepší. celý článek…

Ve dnech 15.-16.9. se v Brně uskutečnilo předposlední kolo ČP. Soutěže se zúčastnilo 1156 závodníků ze 158 klubů. Za náš oddíl bojovali tentokráte pouze 4 svěřenci – v kategorii mladších žáků ve váze do 34kg na stoupil Adam Janíček a po dvou vítězstvích obsadil 9.místo.
Dále pak pokračovali starší žáci a žákyně. Nejprve nastoupila Martina Paarová ve váze do 44kg – po celý článek…